pl
EN PL FR

Jak się przygotować na remont łazienki?

Kompleksowy remont w mieszkaniu nigdy nie należał do najłatwiejszych przedsięwzięć. Zwłaszcza jeśli chodzi o jedno z najpotrzebniejszych i najczęściej używanych pomieszczeń, jakim jest łazienka. Wiadomo, że diametralnych zmian w wystroju oraz funkcjonalności nie wykonuje się co miesiąc, dlatego decydując się na tak odważną przebudowę, trzeba wszystko krok po kroku rozplanować.

Zobacz więcej

Na czym polega remont klatki schodowej?

Wiele bloków, budowanych jeszcze w latach 80. i 90., po tak długim czasie użytkowania nadaje się do gruntownego remontu. Dotyczy to przede wszystkim instalacji elektrycznych oraz ocieplenia z zewnątrz, jednak nie można pomijać także kwestii komfortu mieszkańców. Większość konstrukcji z tamtego czasu nie posiadała jeszcze windy, więc jedynym rozwiązaniem była budowa klatek schodowych.

Zobacz więcej

Dlaczego warto skorzystać z usług ekipy remontowej?

Wiele osób podejmując decyzję o remoncie mieszkania, zastanawia się nad tym, czy wykonać go samodzielnie, czy jednak sięgnąć po pomoc fachowców. Wynika to głównie z braku terminów oraz nieziemskich kosztów, jakie wylicza ekipa specjalistów za swoją pracę. Często jednak własnoręczne malowanie czy tynkowanie ścian kończy się katastrofą i nie ma innego wyjścia niż wezwanie pomocy.

Zobacz więcej
MTIW-BUD - usługi budowlane; ul. Generała Maczka 82, 15-691 Białystok, tel: 881 555 881