pl
EN PL FR

O co chodzi w doczyszczaniu posadzek

Doczyszczanie posadzek to zabieg, który przeprowadzamy w celu przywrócenia im pierwotnej estetyki przy zachowaniu nienaruszonej struktury materiału, z którego są wykonane. Do doczyszczania posadzek wykorzystujemy bowiem profesjonalne maszyny szorująco-zbierające, cenionych na rynku firm.

To w połączeniu ze starannie dobranymi środkami czyszczącymi, sprawdzonymi w praktyce przez naszych pracowników, daje efekty tak pozytywne, że nasi Klienci nie mogą wyjść ze zdumienia.

Doczyszczanie posadzek, najlepiej zleć specjalistom

Gwarantujemy, że mechaniczne doczyszczanie posadzek, takie jak proponujemy w MTIW-BUD, pozwala przywrócić pierwotny stan czystości nawet najbardziej zabrudzonym powierzchniom, niezależnie od ich struktury.

Dzięki powierzeniu tego zadania naszym specjalistom, unikną Państwo niepotrzebnych kosztów wymiany podłogi, zaoszczędzą sobie stresu i wysiłku przy ręcznym (często niestety mało skutecznym) szorowaniu, co istotne zwłaszcza w przypadku konieczności doczyszczenia dużych powierzchni.

Zaznaczamy, że aby uniknąć problemów z posadzką, najlepszy efekt daje okresowe powtarzanie jej doczyszczania, zakończone impregnacją, zapewniającą całej powierzchni trwałą warstwę ochronną.

MTIW-BUD - doczyszczanie posadzek
ul. Generała Maczka 82
15-691 Białystok
tel: 881 555 881


Po doczyszczeniu posadzek przez MTIW-BUD plamy z olejów, smarów, farby, kleju, gumy znikną bez śladu!

wykańczanie wnętrz
MTIW-BUD - usługi budowlane; ul. Generała Maczka 82, 15-691 Białystok, tel: 881 555 881