Firma remontowo-budowlana

Błędy popełnione przez wykonawców na etapie wykończenia wnętrz mogą wiązać się nie tylko z zaburzeniem ogólnej prezencji pomieszczeń, lecz także z obniżeniem komfortu użytkowania budynku i ze spadkiem jego funkcjonalności. W celu uniknięcia problematycznych sytuacji warto dobrze zastanowić się nad wyborem sprawdzonej firmy remontowo-budowlanej do współpracy. Mieszkańców Białegostoku i innych miast zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej ekipy MTIW-BUD oraz do sprawdzenia, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Bogate doświadczenie w branży

Firma remontowo-budowlana MTIW-BUD działa na polskim rynku od 2002 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że mamy wypracowane sprawdzone techniki pracy oraz posiadamy specjalistyczną wiedzę zdobytą podczas różnych realizacji. Od rozpoczęcia działalności zajmowaliśmy się kompleksowym remontowaniem i wykańczaniem różnego rodzaju budynków – zarówno mieszkań czy domów jednorodzinnych, jak i lokali usługowych, obiektów handlowych oraz firmowych czy też siedzib instytucji publicznych. Swoją ofertę usług remontowo budowlanych kierujemy zatem nie tylko do osób prywatnych, lecz także do przedsiębiorców. Pracowaliśmy na terenie naszego kraju oraz za granicą, co dodatkowo wpływa na podniesienie naszego prestiżu. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam sprawne wywiązywanie się nawet ze skomplikowanych zadań, takich jak gruntowna renowacja zabytkowego budynku.

Kompleksowa oferta

W procesie poszukiwań odpowiedniej firmy remontowo-budowlanej do współpracy warto zwrócić szczególną uwagę na zakres świadczonych usług. Nasza ekipa pod tym względem może spełnić wszelkie wymagania, ponieważ zespół tworzą wykwalifikowani eksperci z różnych dziedzin – na przykład posadzkarstwa, malarstwa, glazurnictwa czy też elektryki. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zlecenia dotyczące między innymi:

  • wykończenia ścian – ich tynkowania, szpachlowania, gruntowania, malowania czy też tapetowania,
  • wykończenia podłóg – układamy glazurę, terakotę, panele i inne materiały, zwracając przy tym uwagę na najmniejsze detale,
  • budowy instalacji elektrycznych – układamy okablowanie, montujemy oświetlenie,
  • budowy instalacji hydraulicznych – wykonujemy tak zwany biały montaż i podłączamy kanalizację,
  • założenia ogrzewania podłogowego,
  • wykonania lekkiej zabudowy i sufitów podwieszanych,
  • docieplenia elewacji z użyciem wełny mineralnej albo styropianu.

Można powierzyć nam ponadto „drobne” prace takie jak montaż parapetów, okien i drzwi, a także mocowanie osłon okiennych. Szeroki zakres specjalizacji powoduje, że, nawiązując z nami współpracę, nie musisz martwić się o poszukiwania kolejnych wykonawców do poszczególnych zadań. Zadbamy o sprawny przebieg całego procesu od A do Z. Jako firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży mamy również świadomość tego, jak ważne jest przy takich przedsięwzięciach dotrzymywanie ustalonych terminów. Dzięki specjalistycznej wiedzy i profesjonalnym sprzętom, które wykorzystujemy w codziennej pracy, nie mamy problemów z opóźnieniami i jesteśmy w stanie zakończyć remont w określonym czasie.

Merytoryczne doradztwo

Korzystając z usług firmy remontowo-budowlanej MTIW-BUD z Białegostoku, możesz mieć pewność nie tylko fachowej realizacji prac, lecz także cennego wsparcia merytorycznego na każdym etapie prowadzonych robót. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danym budynku, czy też jaką ilość danego materiału zakupić, aby uniknąć zbędnych wydatków. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.